Zespół radia AskFM

Prezes

Bartłomiej Zaporski

Prezes radia AskFM

Pomysłodawca projektu AskFM oraz założyciel radia. Przed mikrofonem i za biurkiem. Prowadzący audycje "Bo Wiemy Co Gramy"

prezes@askfm.pl

noname

DJ NoName

Zarząd, DJ

Muzyka i scena są moją pasją od zawsze. Uwielbiam sprawiać, że ludzie się świetnie bawią. Szacunek do odbiorcy, to coś co cenię ponad wszystko.

djnoname@askfm.pl

liso

Liso

Zarząd, reklama

Kontakt ze słuchaczami, reklama oraz reprezentacja radia


liso@askfm.pl

Joanna Bosak

Joanna Bosak

Podcasty

Jestem trenerem mentalnym, pomagam ludziom odnaleźć sens życia, uwierzyć w siebie i okryć to co w nich najpiękniejsze.

joanna.bosak@askfm.pl

liso

Pola Mycha

Prezenter, podcasty

Jeżeli interesuje Was pasja jazdy na dwóch kółkach i wszystko, co związane z tą niesamowitą przygodą, to z pewnością bądź czujny i śledz moje audycje.

pola.mycha@askfm.pl

liso

DJ Mateo

Naczelny kanału Vixa Club, DJ

Mówią o nim człowiek stawiający sobie cele w życiu usiłujący je realizować,a przy tym rodząca się pasja i pogłębiające się jej pragnienie do muzyki!

mateo@askfm.pl

liso

Matt Moratta

DJ

DJ specjalizujący się w winylach. Jego pasją do analogowych dźwięków jest niezwykła, a styl który prezentuje w radiu AskFM jest oryginalny i bogaty

mattmoratta@askfm.pl

liso

Mr. Mario

DJ

Pasją jest muzyka a specjalnością jest gatunek w klimatach house, dance, edm, techno oraz retro. Z radością zabierze Was w podróż Klubowych hitów.

mr.mario@askfm.pl

liso

Dave Fury

DJ

Pasją jest muzyka a specjalnością jest gatunek w klimatach house, dance, edm, techno oraz retro. Z radością zabierze Was w podróż Klubowych hitów.

davefury@askfm.pl

DJ Konrad

DJ Konrad

Naczelny kanału RNB, DJ

Najpiękniejsze w muzyce jest to, że każda piosenka ma swoje wspomnienia. Gatunki muzyczne które uwielbiam to Rnb, Latino, House, Edm, Retro, Afro

djkonrad@askfm.pl

DJ Jona

DJ Jona

Naczelny kanału Głównego, DJ

Pasją DJ Jony jest muzyka ale i nie tylko. Na codzień kochająca mama. Prowadząca program Koncert życzeń w każdy weekend w radiu AskFM

jona@askfm.pl

DJ Konrad

DJ Arczi

DJ

Muzyka jest moją pasją oraz hobby. Gram często na imprezach, możecie mnie także spotkać na Tiktoku, gdzie prowadzę live muzyczne.

djarczi@askfm.pl