---

Najlepsze radio w sieci! Askfm

Zespół radia AskFM

Poznaj naszych prezenterów

Ask

Ask

Kanał Główny
Stanowisko: Zarząd radia, Prezenter

Bartłomiej Zaporski

Przed mikrofonem i za biurkiem. Pomysłodawca oraz założyciel radia. Pasjonat programowania, prowadzący audycji "Bo Wiemy Co Gramy"

Kanał Club
Stanowisko: Zarząd radia, DJ

NoName

Muzyka i scena są moją pasją od zawsze. Gram odkąd pamiętam. Uwielbiam sprawiać, że ludzie się świetnie bawią. Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie. Cenię sobie dobry humor na poziomie. Indywidualne podejście sprawia, że każda impreza jest niepowtarzalna. Szacunek do odbiorcy, to coś co cenię ponad wszystko.

Kanał Główny
Stanowisko: Podcasty

Joanna Bosak

Jestem trenerem mentalnym, pomagam ludziom odnaleźć sens życia, uwierzyć w siebie i okryć to co w nich najpiękniejsze. Tematem moich podcastów będzie głównie rozwój, praca z podświadomością, zmiana przekonań. Będę motywować i wspierać.

Kanał Club
Stanowisko: DJ

Mr. Mario

Pasją jest muzyka a specjalnością jest gatunek w klimatach house, dance, edm, techno oraz retro. Jego pełne energii sety i doskonały wyczucie rytmu sprawiają, ze publiczność wchodzi w trans i nie może przestać tańczyć. Jego umiejetność dostosowania się do oczekiwań publiczności oraz tworzenia płynnych i harmonijnych przejść sprawia, ze każdy występ jest jedyny w swoim rodzaju. Let the music play!

Kanał Główny
Stanowisko: Prezenter

Marcin Doroszewski

Wprowadza świeżość waszej ulubionej muzyki do playlisty AskFM.
Główny Prowadzący topowej audycji "Ask Lista" Pasjonat muzyki oraz dziennikarstwa. Usłyszeć go możecie w każdy czwartek od 18:00

Kanał GOLD
Stanowisko: Prezenter

Piotr Rybacki

Z muzyką związany od zawsze. Nie tylko jako słuchacz, ale i wykonawca. Dla niego nie ma znaczenia gatunek muzyki. Liczy się tylko jedno. Ma być dobra! W ASKFM z radością zabierze Was w podróż po wzburzonych falach muzycznego oceanu lat 70' 80' 90' a czasem jeszcze dawniej."

Kanał Główny
Stanowisko: Prezenter

Ola Zarzycka

Zawsze uśmiechnięta i zarażająca dobrym humorem dusza towarzystwa. Przyjaciele mówią, że można z nią konie kraść.

Kanał Główny
Stanowisko: Prezenter

Dariusz Witolski

Mówią że jest przewodnikiem po bezkresnej krainie dźwięków,
otaczającej i przenikającej słuchaczy. Usłyszeć można go w programie Południe z AskFM codziennie od 12:00