Elton John sprzedaje apartament. Co za luksus! Cena powala

Udostępnij na Facebooku

Nieprawdopodobne, że Elton John chce się pozbyć tego mieszkania. Koszt apartamentu w Atlancie w stanie Georgia jest powalający.

Elton John to brytyjski piosenkarz, znany między innymi z takich przebojów jak „Rocket Man (I Think It’s Going to Be a Long, Long Time)”, „Blue Eyes”, a także „I’m Still Standing”. Już jako dziecko przejawiał niezwykły talent. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku dwóch lat. Choć debiutancki album „Empty Sky” wydał w 1969 roku, największą rozpoznawalność zdobył dopiero w latach 70. za sprawą singla „Your Love”.

Pożegnalna trasa koncertowa

W 2017 roku Elton John ogłosił swoją największą trasę koncertową. Tournée po całym świecie miało obejmować aż 300 koncertów i trwać trzy lata. Ze względu na pandemię koronawirusa trasa „Faraweel Yellow Bric Road” przedłużyła się o kolejne dwa lata.

W międzyczasie premierę miał film biograficzny Eltona Johna „Rocketman”. Ostatecznie tour zakończył się 8 lipca 2023 roku w Sztokholmie. Ostatni koncert zwieńczył największy hit legendarnego artysty „Goodbye Yellow Brick Road”. To właśnie tym emocjonalnym wykonaniem muzyk oficjalnie zakończył swoją działalność artystyczną i pożegnał się z publicznością na całym świecie. Posłuchajcie sami!

Uspokajamy wszystkich miłośników brytyjskiego muzyka. Elton John planuje jeszcze sporadyczne występy. Nie zamierza mówić o emeryturze.

Dlaczego Elton John kończy z koncertowaniem?

Zakończenie kariery przez Eltona Johna to niewątpliwie koniec pewnej epoki. Decyzja o zakończeniu działalności koncertowej wynika głównie ze względu na coraz słabszy stan zdrowotny artysty. Światowa ikona estrady planuje skupić się w tym czasie na rodzinie. Warto wspomnieć, że Elton John jest w związku małżeńskim z Davidem Furnishem. Mężczyźni mają dwójkę synów Zachary’ego oraz Elijah Furnish-Johna.

Majątek Eltona Johna szacuje się na… 195 milionów funtów!

Nakład płyt w oficjalnej sprzedaży artysty wynosi 183,5 mln. Elton John w branży muzycznej jest od ponad 50 lat. W tym czasie udało mu się znaleźć się na trzecim miejscu muzyków z największą liczbą sprzedanych albumów studyjnych. Na pierwszym miejscu znajduje się zespół The Beatles, a na drugim – Elvis Presley.

Majątek Eltona Johna wycenia się na 195 milionów funtów. Brytyjski piosenkarz ma wiele luksusowych nieruchomości na całym świecie. Artysta może pochwalić się wystawnymi apartamentami w Londynie, Nicei czy Wenecji. Jest również właścicielem willi Castel Mont Alban na Lazurowym Wybrzeżu. Na co dzień zamieszkuje z rodziną w eleganckim domu w Old Windsor.

Elton John wystawił na sprzedaż apartament w Atlancie

Teraz John wystawił na sprzedaż mieszkanie w Atlancie. Apartament o powierzchni 1200 metrów kwadratowych kupił trzydzieści lat temu. Specjalnie na prośbę piosenkarza połączono sześć oddzielnych mieszkań. Z 36. piętra rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na miasto. Mieszkanie obejmuje między innymi cztery sypialnie, pięć łazienek oraz biuro domowe. Dodatkowym urozmaiceniem jest domowe studio fitness, salon spa. Elton John znany jest z wyjątkowego umiłowania do szalonych strojów, dlatego nie mogło zabraknąć różnego rodzaju pokojów garderobianych. Wartość nieruchomości wyceniono na… 5 mln dolarów!


Źródło: Złote przeboje

Reklama sponsorowana