---

---

Najlepsze radio w sieci! Askfm

Program "Słuchacze rządza" - Twoje ulubione utwory, Twoje radio!

Czy marzysz o wpływie na program swojego ulubionego radia? Teraz masz taką możliwość! Przedstawiamy Ci naszą najnowszą audycję, która przenosi władzę muzycznego wyboru w Twoje ręce!

W "Słuchacze rządza" to Ty stajesz się reżyserem muzycznego show. Przez cały tydzień masz szansę wysyłać swoje propozycje utworów, które chciałbyś usłyszeć w programie oraz zadedykować je wybranej osobie!. Od klubowych hitów po nostalgiczne kawałki, nie ma ograniczeń dla Twojej muzycznej wyobraźni!

image

A potem, w każdy poniedziałek o godzinie 20:00, zasiądź wygodnie i przygotuj się na prawdziwą muzyczną ucztę. Nasz DJ prezenter, pod Twoim kierownictwem, zagra wszystkie utwory, które wybrałeś. To twój czas, twoje ulubione melodie, twoje radio!
-
Czy zastanawiasz się, jak dołączyć do "Słuchacze rządza"? To proste! Odwiedź naszą stronę internetową lub skorzystaj z aplikacji, aby przesłać swoje propozycje. Pamiętaj, że Twoje sugestie są nieocenione dla naszego programu. Tworzysz go wraz z nami!
-
Dołącz do nas w "Słuchacze rządza" i poczuj magię wybierania utworów, które zagoszczą w naszym specjalnym poniedziałkowym programie o 20:00. To chwila, kiedy stajesz się prawdziwym dyrektorem muzycznego show!
-
"Sluchacze rzadza" - Twoje propozycje, Twoje radio, Twoje muzyczne uniesienie!

-

-

-

-

Wróć na stronę główną
#radio #radio