Cukierek albo psikus! lub najlepsze zdjęcie.

Udostępnij na Facebooku


Konkurs Hallowenowy Radia AskFM Został Rostrzygnięty.

W świecie cyfrowym, gdzie wyrażanie się za pomocą zdjęć stało się normą, konkurs na najlepsze zdjęcie Halloween wśród słuchaczy radia AskFM przyciągnął uwagę licznych kreatywnych dusz gotowych podzielić się swoimi unikalnymi pomysłami na strach i rozrywkę. Oto zwyciężczyni , która podbiła serca naszego jury i wyróżniła się w konkurencji o tytuł najlepszego zdjęcia Halloween.

Najzabawniejsze Zdjęcie Halloween Nasze Jury wzięło pod uwagę m.in. takie elementy jak kreatywność. "Najzabawniejsze Zdjęcie", słuchaczka o imieniu i pseudonimie Anecia zdobyła pierwsze miejsce swoim komicznym i pełnym humoru podejściem do Halloween. Jej zdjęcie, wywołało salwy śmiechu wśród jury i stało się hitem.Podsumowanie:
Konkurs na najlepsze zdjęcie Halloween wśród słuchaczy radia AskFM przyniósł ze sobą nie tylko ciekawe pomysły i artystyczne wykonanie, ale także połączył społeczność w duchu święta strachu. Zwycięzca nie tylko udowodniła, że Halloween to czas dobrej zabawy, ale również że można znaleźć różnorodność w kreatywności, która łączy ludzi z różnych środowisk. Niech te wyjątkowe chwile pozostaną w pamięci uczestników, a konkurs na zawsze będzie inspiracją do eksplorowania własnej wyobraźni i świętowania Halloween na nowe, cyfrowe sposoby. Nagrodę główną przekazaliśmy już słuchaczce, jest to voucher na dowolny standup. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, a konkurs świąteczny już wkrótce!

Gratulujemy zwycięzcy!