Marzy Ci się radiowy Dj na Twoich urodzinach lub eventach?

Udostępnij na Facebooku

Szukasz DJ-a do klubu, na imprezę firmową lub prywatną ? Dobrze trafiłeś. W naszej stacji znajdziesz DJów, którzy grają imprezy firmowe i prywatne ( bez wesel ), którzy na co dzień grają i są rezydentami w klubach. Nasi Dj grają z kontrolerów oraz z gramofonów.

Duet na Twoją imprezę w Polsce lub w Holandii. Matt Moratta, DJ i producent muzyczny z ponad 20-sto letnim stażem klubowym. Producent takich hitów jak - Say Yeah!, Break my heart czy Can't Get Over. Zagra klasyki ze swojej niesamowitej kolekcji winyli. Uzupełniać go będzie DJ NONAME, DJ i producent muzyczny również ze stażem i doświadczeniem od 1999 roku! Zagra klubowe hity, house oraz klasyki muzyki klubowej. Wspólnie tworzą niesamowity duet./


Jeśli marzysz o tym aby twoje urodziny osiemnaste, czterdzieste, pięćdziesiąt itd. przebiegły w sposób niezapomniany to skontaktuj się z nami z pewnością będziesz się cieszyć wspaniałą zabawą. Jeśli szukasz DJ do klubu - doskonale trafiłeś. Współpracujemy z klubami. Istnieje możliwość reklamy Twojego klubu na antenie naszego radia, transmisja live i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz kluby muzyczne w Polsce i w Holandii

Kontakt djnoname@askfm.pl